Logo edifici FUE-UJI
Logo FUE-UJI
Tutores de Becas Titulados
Icono equipo

Tutors Acadèmics
Programa Experience de Beques de Titulats

Els tutors acadèmics de beques de titulats i titulades tenen com a principal funció vetlar pel correcte desenvolupament de les beques i el compliment del projecte formatiu, així com de l’adquisició de les competències establides en cada cas.

L’assignació de tutors es realitza atenent la titulació de l’alumnat que realitza la pràctica.

Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals

Jorge Badenas Carpio
Jorge Badenas Carpio

badenas@uji.es

Jose Vicente García Ortiz
Jose Vicente García Ortiz

jortiz@uji.es

Santiago Rodríguez
Santiago Rodríguez

rodrigue@uji.es

Facultat de Ciències Humanes i Socials

Enriqueta Planelles Riera
Enriqueta Planelles Riera

eplanell@uji.es

Ramón Pardo Baldeón
Ramón Pardo Baldeón

pardor@uji.es

Facultat de Ciències de la Salut

Isabel M. Martínez Martínez
Isabel M. Martínez Martínez

imartine@uji.es

Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Gerardo Sabater Grande
Gerardo Sabater Grande

sabater@uji.es

Marta Guinot Martínez
Marta Guinot Martínez

mguinot@uji.es

Patrons FUE-UJI
empreses i entitats

Posa't en contacte amb nosaltres
t’ajudem a trobar allò que necessites

Monica
Mónica García

Telèfon: 964 38 72 27
becas@fue.uji.es

Siguenos

Instagram Facebook twitter linkedin youtube

Altres webs de la FUE-UJI

elfue.com
EuroFUE-UJI
InnovaUJI