Logo edifici FUE-UJI
Logo FUE-UJI
Team Icon

Equip humà
Coneix-nos FUE-UJI

L’estructura organitzativa de la Fundació Universitat Jaume I-Empresa es configura segons les activitats que habitualment s’exerceixen en la línia dels seus programes i projectes, de manera que li permeta la consecució dels seus objectius.

Gerent

Gloria
Gloria Serra Isierte

Telèfon: 964 38 72 22
Skype:gloria.serra.isierte
gloria@fue.uji.es

Àrea de Formació

Silvia
Silvia Membrilla Rubio

Telèfon: 964 38 72 09
Skype: silviafue
smembri@fue.uji.es

Andrea
Andrea Navarro Güiracocha

Telèfon: 964 38 72 12
Skype: live:andrea.navarro.fue
andrea@fue.uji.es

Reyes
Reyes Riera Bravo

Telèfon: 964 38 72 10
Skype:reyes.riera
reyes@fue.uji.es

Àrea de Pràctiques i Beques de Titulats i Titulades

Monica
Mónica García Pastor

Telèfon: 964 38 72 27
Skype:monicafue1
monica@fue.uji.es

Àrea d’Innovació i Transferència / Congressos i Jornades

Begoña
Begoña Andrés Sánchez

Telèfon: 964 38 72 07
Skype:begofue
andresb@fue.uji.es

EuroFUE-UJI Oficina de Projectes Europeus i Internacionals

Nela
Nela Gómez Villalonga

Telèfon: 964 38 72 08
Skype: nelagvillalonga
nela@fue.uji.es

Anna Tolosa
Anna Tolosa Grau

Telèfon: 964 38 72 19
Skype: annatolosagrau
anna@fue.uji.es

Departament d’Administració

Paula
Paula Rubert Viana

Telèfon: 964 38 72 41
Skype: paulafue1
prubert@fue.uji.es

Jose
José Vicente Pascual Vallés

Telèfon: 964 38 72 24
Skype: pascualpam
jpascual@fue.uji.es

Nerea
Nerea Godoy Morote

Telèfon: 964 38 72 25
live: nereafueuji
nerea@fue.uji.es

Relacions Institucionals, Màrqueting i Xarxes Socials

Berta
Berta Clausell Beltrán

Telèfon: 964 38 72 11
Skype: live:3a7f33ecb3ada306
berta@fue.uji.es

Departament d’Informàtica

Guillermo
Guillermo Torres Bonet

Telèfon: 964 38 72 20
Skype:guitobon
gtorres@fue.uji.es

Departament Jurídic

Amparo
Amparo Felip Fabra

Telèfon: 964 38 72 02
Skype: live:amparofelipfabra
amparo@fue.uji.es

Recepció

Laura
Laura Solsona Salvador

Telèfon: 964 38 72 22
Skype: laurafue1
laura@fue.uji.es

Oscar
Oscar Gutierrez Abad

Telèfon: 964 38 72 32
Skype: oscar.fue
oscar@fue.uji.es

Patrons FUE-UJI
empreses i entitats

 

Siguenos

Instagram Facebook twitter linkedin youtube

Altres webs de la FUE-UJI

elfue.com
EuroFUE-UJI
InnovaUJI