Logo edifici FUE-UJI
Logo FUE-UJI
Tutores de Prácticas FUE-UJI
Icono equipo

Tutors acadèmics
Pràctiques extracurriculars FUE-UJI

Els tutors acadèmics de pràctiques externes extracurriculars tenen com a principal funció vetlar pel correcte desenvolupament de les pràctiques i el compliment del projecte formatiu, així com l’adquisició de les competències establides en cada cas.

L’assignació de tutors es realitza atenent la titulació de l’alumnat que realitza la pràctica.

Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals

Juan Carda Castelló
Juan Carda Castelló

carda@uji.es

Ignacio Morell Evangelista
Ignacio Morell Evangelista

morell@uji.es

Jorge Badenas Carpio
Jorge Badenas Carpio

badenas@uji.es

Julio Serrano Mira
Julio Serrano Mira

jserrano@uji.es

Carmen Gonzalez Lluch
Carmen Gonzalez Lluch

mlluch@uji.es

Jose Vicente García Ortiz
Jose Vicente García Ortiz

jortiz@uji.es

Lledó Museros Cabedo
Lledó Museros Cabedo

museros@uji.es

Santiago Rodríguez
Santiago Rodríguez

rodrigue@uji.es

Facultat de Ciències Humanes i Socials

Enriqueta Planelles Riera
Enriqueta Planelles Riera

eplanell@uji.es

Ramón Pardo Baldeón
Ramón Pardo Baldeón

pardor@uji.es

Jose Ramón Vicente Casino
Jose Ramón Vicente Casino

jcasino@uji.es

Teresa Sorolla Romero
Teresa Sorolla Romero

tsorolla@uji.es

Silvia Marcos García
Silvia Marcos García

smarcos@uji.es

Facultat de Ciències de la Salut

Isabel M. Martínez Martínez
Isabel M. Martínez Martínez

imartine@uji.es

Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Mª de las Mercedes Segarra Ciprés
Mª de las Mercedes Segarra Ciprés

msegarra@uji.es

Gerardo Sabater Grande
Gerardo Sabater Grande

sabater@uji.es

Miguel Martínez Ramos
Miguel Martínez Ramos

mmartine@uji.es

Mª José Mateu Carruana
Mª José Mateu Carruana

carrua@uji.es

Marta Guinot Martínez
Marta Guinot Martínez

mguinot@uji.es

María Lidón Lara Ortiz
María Lidón Lara Ortiz

mlara@uji.es

Patrons FUE-UJI
empreses i entitats

Posa't en contacte amb nosaltres
t’ajudem a trobar allò que necessites

Monica
Mónica García

Telèfon: 964 38 72 27
practicas@fue.uji.es

Siguenos

Instagram Facebook twitter linkedin youtube

Altres webs de la FUE-UJI

elfue.com
EuroFUE-UJI
InnovaUJI